razítka servis
razítka levně

Razítka Dačice - výroba razítek pro Dačice

Razítko Dačice. Výroba razítek s výdejem i doručením v Dačicích a okolí. Razítka pro Dačice. Snadné objednání, grafické zpracování s náhledy zdarma.

Razítka Dačice


razítko razítka s1

Razítka na zakázku

 • Poštovní razítka

  Poštovní razítka pro označování zásilek
  Normovaná razítka k dohodě o bezhotovostní úhradě cen poštovních služeb varianty A a B pro tuzemsko i zahraničí. poštovní razítka výroba
 • Revizní razítka

  Kulaté razítko revizního technika
  Výroba kulatých razítek pro revizní techniky.
  vzor otisku razítka Colop R 40
 • Úřední a kancelářská razítka

  Výroba úředních razítkek pro úřady, státní správu, instituce a kanceláře.
  výroba úředních razítek
 • Razítko vidimace
  Razítko ověřovací doložka pro vidimaci.
  razítko ověřovací doložka pro vidimaci
 • Razítko legalizace
  Razítko ověřovací doložka pro legalizaci.
  razítko ověřovací doložka pro legalizaci

 • razítko razítka s2
 • Svatební razítka

  Razítka se svatebními motivy doplněná jmény, datem, texty. Konkrétní iniciály na přání. Kompletní samobarvící razítka jsou ihned k použití, není třeba dokupovat samostatnou podušku s barvou ani držátka pro nalepení štočku. Oblíbené řešení nejen na potisk obálek pro svatební oznámení či svatebních fotografií.

  Svatební razítka
  Jména, letopočty a iniciály na přání
  svatební razítka
 • Individuální kulatá osobní razítka
  Výroba kulatých razítek s individuálními motivy pro soukromé osoby, zájmové spolky, sdružení i sportovní kluby a organizace.
  individuální kulatá osobní razítka

 • razítko razítka s3

  Razítka na míru

  Výroba razítka na míru s logem i speciální grafikou.

  Reference

  Ukázky realizací razítek ve firemním designu Výroba razítek na zakázku
 • Razítka COLOP

  Kvalitní razítka COLOP, výroba razítek
  Dodáváme kvalitní razítka COLOP s prodlouženou zárukou. Výroba razítek s rozvozem až k Vám.

 • razítko razítka s4

  Tisk vizitek

  Tisk vizitek - výroba i návrhy vizitek včetně grafického zpracování. Tisk vizitek - výroba, návrhy i grafické zpracování K razítku lze využít rovněž tisk vizitek. Například pokud začínáte s živností, můžete pořídit vše současně. Vizitky Vám samozřejmě navrhneme, graficky zpracujeme a vyrobíme i samostatně. Pokud tisk vizitek objednáte přímo zde současně s razítkem, poskytneme Vám dokonce slevu! Tisk a výroba vizitek

  Prémiová razítka EOS
  - více otisků
  - syté probarvení ploch

  Razítko EOS
  Moderní flashová razítka narozdíl od běžných razítek s gumovým štočkem probarví sytě i souvislé plochy. Také s nimi pořídíte mnohonásobně více otisků. Jejich konstrukce umožňuje tišší chod (razítko neobsahuje klasickou otáčecí mechniku štočku - neklape). Uživatelsky komfortní - stačí malý jemný stisk. Součástí všech strojků je uzavírací krytka pro přenášení a ochranu.
  EOS cena a podrobnosti... >>>

Pro objednání nemusíte nikam cestovat !

razítka razítka1

Razítka Dačice - výroba razítek
i pro okolí Dačic (celé Dačicko)

Zhotovujeme razítka pro Dačice i celé okolí Dačic , nemusíte tedy sídlit přímo v Dačicích . Lze využít i regionální výdejny bez poplatku nebo zvýhodněné doručování přímo až na konkrétní adresu na Dačicku. Pohodlné objednání razítka přímo z kanceláře či domova pro Dačice a okolí. Nemusíte se trápit ani sestavováním v editačních polích on-line formulářů. Razítko pro Vás sami graficky zpracujeme podle zadání a zašleme zdarma náhled ke schválení.
| Razítka Dačice | Kvalitní razítka Dačicko | Výroba razítek pro Dačice |

Dodáme po celé ČR !

razítka razítka2

Kompletní razítka - samonamáčecí strojky:

razítka razítka3

Náležitosti razítka
Vzor razítka OSVČ - razítko fyzická osoba
Razítko plátce DPH s DIČ
Vzor firemního razítka - právnická osoba


razítka razítka4

Velká tabulková razítka - výroba razítek

tabulková razítka - razítka s tabulkou

Velké účetní razítko (evidenční, kontrolní...)

Zhotovíme velké i atypické účetní tabulkové razítko na míru. Vyrábíme velká razítka účetí, schvalovací, oběhová, archivační, přijímací, expediční, kontrolní, evidenční, košilková, dokumentační či jiná dle potřeb podniku. Tabulku, kolonky i texty vytvoříme podle požadovaného zadání na míru tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifikám provozu.

Kontační razítko

kontační razítko - účetní


razítka razítka5

Razítka na dřevo

razítka na dřevo

Potřebujete razítko na dřevo? Chcete razítkovat na dřevěné předměty? Označovat výrobky ze dřeva? Pro tyto účely je určena speciální barva. Detaily a razítka vhodná pro tisk na dřevo naleznete na stránce razítka na dřevo.

Razítka na kov

razítka na kov

Razítka umožňující otiskovat údaje a značky na kov (ocel, hliník, dural, měď, mosaz a další kovové materiály). Detaily a razítka se speciální barvou vhodná pro tisk na kovy naleznete na stránce razítka na kov.

Razítka na sklo

razítka na sklo

Razítka pro tisk na sklo, speciální barvy, ceny a podrobnosti naleznete na stránce razítka na sklo.

razítka razítka6

Výměna štočku, změny, aktualizace údajů

Potřebujete do starého razítka nový štoček? Změnila se Vám adresa, název firmy, telefon nebo jiné kontakty, takže potřebujete starý štoček v razítku vyměnit za nový s aktualizovanými údaji? Vyrobíme Vám nový štoček do razítek značky COLOP (i běžných typů Trodat). Výměna štočku není složitá. Štočky bývají přilepeny obousrannou lepicí páskou, stačí tedy starý sejmout a na jeho místo přilepit nový..

Důležité je opsat název a číslo za strojku (určuje přesnou velikost).

V souvislosti s výměnou štočku je třeba mít na paměti také doporučovanou výměnu polštářku s barvou. I když se může jevit, že polštářek ještě dobře barví, problémem bývá vymačkaný reliéf. Nový štoček pak nedosedá celou plochou a nenamáčí se správně, nový otisk není souvislý. K novému štočku se tedy doporučuje i pořízení polštářku. Kdy se vyplatí výměna a kdy je naopak lepší pořídit celé nové razítko? Výměna štočku detailněji... >>>

výměna starého štočku razítka

Nový štoček do razítka COLOP

výroba nových štočků do razítek
Výroba nových štočků do razítek COLOP i běžných typů Trodat (tzv. "gumiček" = gumových tiskových desek s textem i s grafikou).

razítka razítka7
www.razitkaservis.cz | RazitkaServis.cz – výroba a prodej razítek, razítka na zakázku, návrhy a grafické zpracování štočků, změny údajů| Kontakty